Havarijní pojištění – výpočet vám pomůže ušetřit

Provoz vozidla sebou nenese jen výhody. Pokud jste účastníkem nehody a nejste viníkem, uhradí se škoda z povinného ručení viníka. Co ale v případě, jste-li viníkem vy a poškozeno je také vaše auto? Nechcete-li v takovém případě příliš zatěžovat rodinný rozpočet, je pro vás východiskem sjednání havarijního pojištění (http://www.top-pojisteni.cz/havarijni-pojisteni) Výpočet havarijního pojištění vám poslouží při výběru tohoto pojištění.

Havarijní pojištění je dobrovolná volba

Ke sjednání havarijního pojištění není nikdo nucen zákonem. Tato dobrovolná volba se může mnohonásobně vyplatit v případě rozsáhlejší škody na autě. Protože tento produkt nabízí naprostá většina pojišťoven, snaží se vycházet zákazníkům maximálně vstříc a umějí provést výpočet havarijního pojištění individuálně podle potřeb každého zákazníka.

Havarijní pojištění lze i doplnit

Havarijní pojištění znamená hlavně pojištění při havárii, proti živelným událostem, krádeži vozu nebo vandalismu. Doplňková pojištění pojišťují skla, hlavně čelní, zavazadla, sedadla, je možno pojistit i řidiče na úraz, zajistit si náhradní vozidlo a asistenční služby. Odpadají tak starosti s opravami, asistencí a odtahem. I tyto doplňkové služby lze zadat do výpočtu havarijního pojištění.

Havarijní pojištění-vypočítejte si slevy a výhody

Při každém výpočtu havarijního pojištění je nutno vzít v úvahu nabízené výhody, bonusy a slevy. Tyto slevy jsou nabízeny například při současném sjednání jak povinného ručení (bonusem bývá asistence zdarma), tak havarijního pojištění, při online sjednání, za sjednání využívání smluvní opravny, za jízdu bez nehod (tento bonus je možno převádět i z jiných pojišťoven), za zvýšené zabezpečení vozidla. Při výpočtu havarijního pojištění pak můžete v součtu dosáhnout významných slev.

riziku se nevyhnete - srovnejte si havarijní pojištění, havarijní pojištění vám ušetří peníze i trápení, víte jak postupovat při nehodě v zahraničí

Havarijní pojištění výpočet